BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 6338417
nr 633 8417
Kandelabrar
1 par, Nysilver, höjd: 41
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 april 2010
kl 17:51:07
450 kr
600 kr
750 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.